Sposób na kapitał

SposóbNaKapitał: nieruchomości – niezmiennie dobra inwestycja

Pozyskanie kapitału z inwestycji w fundusze nieruchomościowe to temat kolejnego odcinka cyklu #SposóbNaKapitał. Gościem redakcji ekonomicznej PAP będzie Michał Sapota, właściciel HREIT SA, który przy realizacji projektów na polskim i międzynarodowym rynku nieruchomości kładzie szczególny nacisk na tworzenie długoterminowych strategii rozwojowych firmy przy wykorzystaniu różnych źródeł finansowania działalności.

Podczas rozmowy przyjrzymy się szerzej aktualnej sytuacji w branży z perspektywy jej atrakcyjności dla inwestorów. Zbadamy, jak kształtuje się popyt i podaż na rynku sprzedaży mieszkań po wprowadzeniu bezpiecznego kredytu oprocentowanego na poziomie 2 proc., oraz jakie są perspektywy rozwoju rynku nieruchomości biurowych i magazynowych.

Kolejnym punktem do dyskusji będzie pozyskiwanie finansowania na nowe inwestycje przez firmy deweloperskie. Jaki jest obecnie dostęp do kapitału? Jakie synergiczne efekty możemy uzyskać pomiędzy rynkiem finansowym a rynkiem nieruchomości? Jak wygląda oferta inwestycyjna dla branży nieruchomości? Na te i inne kluczowe pytania odpowiemy już w najbliższą środę.

Zapraszamy na rozmowę już w tę środę, 18 października, o godz. 12:00. Transmisja na żywo na PAP BiznesPAP MediaRoom oraz Facebooku.

Źródło: PAP Mediaroom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *